Newsletter

Falcon Hotel Rzeszów – eventy to nasza specjalność!

W hotelu Falcon organizujemy wiele wydarzeń i spotkań, które stanowią atrakcyjna formę spędzania wolnego czasu. Są one nie tylko dedykowane dla gości hotelowych, ale też dla wszystkich tych, którzy szukają alternatywy na popołudnia i wieczory spędzane w domu. Nasza oferta eventowa jest bardzo szeroka. Na specjalne życzenie organizujemy również spotkania branżowe i wystaw. Angażujemy się w wiele inicjatyw. Zobacz jak szeroka jest nasza oferta!

Sala bankietowo-eventowa hotelu Falcon

Wszelkie eventy w hotelu Falcon odbywają się w naszej sali bankietowo-eventowej. To aż 300m2 powierzchni, którą wyróżniają dogodne warunki. Sala jest klimatyzowana, a także posiada dostęp do tarasu. Jej wyposażenie można dowolnie konfigurować. Ponadto nowoczesna, prosta aranżacja nie ogranicza w żaden sposób pomysłów na tematykę spotkań. Sala jest doskonale wygłuszona, więc wszelkie wydarzenia mogą odbywać się do późnych godzin nocnych, nawet kiedy w hotelu przebywają inni goście.

Wystawy i eventy w hotelu Rzeszów

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje eventów urządzanych w Falconie. Nasze przestronne i nowoczesne wnętrza dostosowane są do szerokiej publiczności. Gromadzą środowisko biznesowe, kupców i sprzedawców, osoby prezentujące swoje usługi, promujące wydarzenia, ukazujące swój dorobek kulturalny i artystyczny. Nasza sala gościła już wiele znanych osób, które mieliśmy przyjemność zaprosić do Falconu. Na bieżąco informujemy o takich eventach, a także pomagamy w ich zorganizowaniu na życzenie firm czy instytucji.

Spotkania kulturalne i rozrywkowe

Sami jesteśmy organizatorami wielu wydarzeń, które zamieszczamy w kalendarzu. Chcemy, aby nasz hotel był miejscem spotkań kulturalnych i rozrywkowych. Występują u nas divy, grupy kabaretowe i teatralne. Urządzamy również warsztaty edukacyjne, zwłaszcza o tematyce kulinarnej. Falcon hotel Rzeszów dysponuje bowiem własną restauracją, z oryginalną, nowoczesną kuchnią, której dania tworzone są z najwyższej jakości produktów. Skupiamy się także na pomocy innym. Wiemy, że choroba, sytuacje losowe, wypadki zdarzają się czasem w najmniej oczekiwanym momencie i chętnie wspieramy wszelkie akcje charytatywne.

Doskonała organizacja oraz kuchnia na najwyższym poziomie

Nasza profesjonalna obsługa pomaga na każdym etapie organizacji wydarzenia. Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt, nagłośnienie, odpowiednią ilość miejsc do siedzenia. Dbamy o to, by każde wydarzenie odbywało się zgodnie z planem. W hotelu Falcon tworzymy również przyjemną atmosferę, sprzyjającą spotkaniom. Naszym atutem jest także zawsze smaczny i estetycznie podany poczęstunek. Szef kuchni restauracji Kulisy dokłada zawsze wszelkich starań, by zaskoczyć gości wspaniałym jedzeniem. W razie jakichkolwiek pytań czy zainteresowania naszą ofertą eventową, zapraszamy do kontaktu!

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij