Newsletter

Najlepszy hotel Rzeszów na podróż służbową

Rzeszów jest miastem przyjaznym dla biznesu. Działają w nim polskie i zagraniczne firmy, które często prowadzą spotkania z klientami, kontrahentami czy wspólnikami. Do miasta przyjeżdżają więc ich przedstawiciele na spotkania biznesowe, szkolenia lub konferencje. Każda podróż służbowa wymaga jednak komfortowego noclegu, który pozwoli wypocząć, a nawet zająć się pracą w dostosowany do tego pokoju. Jeśli chodzi o odpowiedni hotel Rzeszów na podróż służbową, to rekomendujemy pobyt w Falconie! Dbamy o klientów biznesowych kompleksowo!

Pokoje najlepsze do pracy

Zdajemy sobie sprawę, że klienci biznesowi mają znacznie większe oczekiwania względem pokoi i ich standardu. Wymagają nie tylko komfortowych warunków do wypoczynku, ale też zaplecza idealnego do pracy. Zdarza się, że w podróży służbowej muszą załatwiać sprawy związane z firmą, kontaktują się z kierownictwem, jak i klientami. Poza tym przygotowują prezentacje na wystąpienia na konferencjach lub też materiały do szkoleń. Wychodząc naprzeciw takim klientom, w pokojach w hotelu Falcon znajdują się nie tylko wygodne łóżka, ale też biurka z krzesłami, przy których można w każdej chwili usiąść i oddać się firmowym obowiązkom. Znajdują się one w pokojach Lux i Studio.

Spotkanie biznesowe w restauracji Kulisy

W naszym hotelu znajduje się również restauracja, serwująca odważne dania, przygotowywane przez kreatywnego szefa kuchni. Ich estetyka i doskonały smak zaskakują naszych gości. Z pewnością przypadną one do gustu również wymagającym klientom biznesowym. Lunch służbowy w restauracji Kulisy będzie przebiegał w przyjemnej atmosferze, a dania przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym smakoszom. Z resztą zalet restauracji w hotelu jest o wiele więcej. W każdej chwili można udać się do niej na aromatyczną kawę, zjeść posiłek o dowolnej porze dnia, a wieczorem skorzystać z bogatej oferty drinków. W pakiecie biznesowym oferujemy również smaczne śniadanie w formie bufetu, zawarte w cenie pobytu. 

Falcon Hotel Rzeszów sprzyja służbowym wyjazdom

Wysoki standard pokoi hotelowych, dopasowanie do różnego rodzaju gości, restauracja z nowoczesnym menu oraz profesjonalna obsługa to tylko niektóre zalety naszego hotelu. W Falconie dbamy o to, by każdy wyjazd był udany, obojętnie czy ten prywatny czy ten służbowy. Zapraszamy do rezerwacji pokoi!

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij